İş Ortaklarımız

TURYOL

http://www.turyol.com/

İstanbul deniz taşımacılığında köklü bir marka olmuş Turyol Eminönü – Karaköy – Kadiköy ve Eminönü – Karaköy – Üsküdar hattında toplam 36 teknesi ile günde ortalama 76.695 yolcu taşıyan büyük bir işletmedir.

On Board Medya Turyol ile yapmış olduğu anlaşma ile Turyol’un işletmiş olduğu tekne ve iskelelerde yapılacak her türlü reklam uygulama haklarını exclusive olarak almıştır.

DENTUR AVRASYA

http://www.denturavrasya.com/

İstanbul deniz taşımacılığında köklü bir marka olmuş Dentur Avrasya Beşiktaş – Üsküdar, Üsküdar – Kabataş ve Kabataş – Adalar hattında toplam 33 teknesi ile günde ortalama 70.305 yolcu taşıyan büyük bir işletmedir.

On Board Medya Dentur Avrasya ile yapmış olduğu anlaşma ile Dentur Avrasya’nın işletmiş olduğu tekne ve iskelelerde yapılacak her türlü reklam uygulama haklarını exclusive olarak almıştır.

MAVİ MARMARA


http://www.mavimarmara.net/

İstanbul Büyükşehir Ulaştırma Koordinasyon Merkezinden hat ve güzergah sahibi olmuş Mavi Marmara Bostancı – Büyükada/Heybeliada, Bostancı – Kınalıada/Burgazada ve Kabataş – Adalar hattında toplam 31 teknesi ile ayda ortalama 85.500 yolcu taşıyan büyük bir işletmedir.

On Board Medya Mavi Marmara ile yapmış olduğu anlaşma ile Mavi Marmara’nın işletmiş olduğu tekne ve iskelelerde yapılacak her türlü reklam uygulama haklarını exclusive olarak almıştır.

Comments are closed.